Երկու դրվագ միջին ծանրության հանցագործության մեջ մեղադրվող մեր վստահորդ Մ.Շ.-ի նկատմամբ դատարանը կիրառեց տնային կալանք խափանման միջոցը
• Երկու դրվագ միջին ծանրության հանցագործության մեջ մեղադրվող մեր վստահորդ Մ.Շ.-ի նկատմամբ դատարանը կիրառեց տնային կալանք խափանման միջոցը
crime-of-medium-gravity-on-two-episodes
«LSA» փաստաբանական գրասենյակի փաստաբաններ Արսեն Սարդարյանի և Էդգար Այվազյանի արդյունավետ պաշտպանության արդյունքում, երկու դրվագ միջին ծանրության հանցագործության մեջ մեղադրվող մեր վստահորդ Մ.Շ.-ի նկատմամբ դատարանը կիրառեց տնային կալանք խափանման միջոցը՝ մեկ ամիս ժամանալով, ընդ որում դատարանը երկու դրվագներից մեկով արձանագրել է հիմնավոր կասկածի բացակայություն: Շնորհակալություն ենք հայտնում դատավոր Արման Հովհաննիսյանին, անկախ գրագետ և պրոֆեսիոնալ արդարադատություն իրականացնելու համար: Ինչպես նաև առանձին շնորհակալություն Դատավորի աշխատակազմին, բարեհամբյուր և ուշադիր աշխատանքի համար:

Our client M.Sh., accused of a crime of medium gravity on two episodes, court applied a preventive measure of house arrest
• Our client M.Sh., accused of a crime of medium gravity on two episodes, court applied a preventive measure of house arrest
crime-of-medium-gravity-on-two-episodes
As a result of the effective defense, by the lawyers of the law firm “LSA” Arsen Sardaryan and Edgar Ayvazyan, our client M.Sh., accused of a crime of medium gravity on two episodes, court applied a preventive measure of house arrest for a month. We express our gratitude to Judge Arman Hovhannisyan for the implementation of independent, competent and professional justice. And also special thanks to the court staff for their friendly and attentive work.