LSA իրավաբանական գրասենյակի փաստաբանների ջանքերով՝ 3,690,000 դրամի փոխհատուցում է սահմանվել «Հայբուսակ Կլինիկա»-ի օգտին «ԱՐՏ ՊՐՈՖԱՅԼՍ»-ի դեմ Երևանի ընդհանուր իրավասության առաջին ատյանի դատարանում
• LSA իրավաբանական գրասենյակի փաստաբանների ջանքերով՝ 3,690,000 դրամի փոխհատուցում է սահմանվել «Հայբուսակ Կլինիկա»-ի օգտին «ԱՐՏ ՊՐՈՖԱՅԼՍ»-ի դեմ Երևանի ընդհանուր իրավասության առաջին ատյանի դատարանում
lsa-law-firm-secures-3690000-amd-judgment-for-clinic-haybusak-llc-against-art-profiles-llc-in-yerevan-civil-court
LSA իրավաբանական գրասենյակի փաստաբաններ Էդգար Այվազյանի և Տաթևիկ Մալխասյանի ջանքերի շնորհիվ Երևան քաղաքի առաջին ատյանի ընդհանուր իրավասության քաղաքացիական դատարանը բավարարել է «Հայբուսակ Կլինիկա» ՍՊ ընկերության հայցն ընդդեմ «ԱՐՏ ՊՐՈՖԱՅԼՍ» ՍՊ ընկերության՝ գումարի բռնագանձման պահանջի մասին և վճռել է հօգուտ «Հայբուսակ Կլինիկա» ՍՊ ընկերության բռնագանձել 3.690.000 ՀՀ դրամ:

Юридическая фирма LSA добилась вынесения решения на сумму 3,690,000 драмов в пользу ООО «Клиника Айбусак» против ООО «АРТ ПРОФАЙЛС» в гражданском суде первой инстанции города Ереван
• Юридическая фирма LSA добилась вынесения решения на сумму 3,690,000 драмов в пользу ООО «Клиника Айбусак» против ООО «АРТ ПРОФАЙЛС» в гражданском суде первой инстанции города Ереван
lsa-law-firm-secures-3690000-amd-judgment-for-clinic-haybusak-llc-against-art-profiles-llc-in-yerevan-civil-court
Благодаря усилиям адвокатов юридической фирмы LSA Эдгара Айвазяна и Татевика Малхасяна гражданский суд первой инстанции общей юрисдикции города Еревана удовлетворил иск нашего клиента- ООО «Клиника Айбусак» против ООО «АРТ ПРОФАЙЛС» о взыскании денежных средств и постановил взыскать в пользу ООО «Клиника Айбусак» 3.690.000 драмов РА.