Դատարանի կողմից մերժվեց հայցադիմումը, որով մեր վստահորդից պահանջվում էր վճարել փոխհատուցում իբրև թե զրպարտության համար
• Դատարանի կողմից մերժվեց հայցադիմումը, որով մեր վստահորդից պահանջվում էր վճարել փոխհատուցում իբրև թե զրպարտության համար
«LSA» փաստաբանական գրասենյակի փաստաբան Տաթևիկ Մալխասյանի գրագետ աշխատանքի շնորհիվ «Ռադիո Վան» -ի տնօրեն Շուշանիկ Արևշատյանի դեմ ներկայացված հայցադիմումը մերժվեց: Հայցվոր «Դավս Գրուպ» ՍՊԸ-ն հայցադիմումով պնդել էր, որ Շուշանիկ Արևշատյանն իր ֆեյսբուքյան էջում հրապարակում անելով իբրև թե վնաս է պատճառել Ընկերության գործարար համբավին և Շուշանիկ Արևշատյանից պահանջել էր վճարել 5.000.000 ՀՀ դրամ՝ որպես զրպարտանքի համար փոխհատուցում:

The Court Dismissed the Lawsuit Related to Compensation Demanded from Our Client for Alleged Defamation
• The Court Dismissed the Lawsuit Related to Compensation Demanded from Our Client for Alleged Defamation
Due to the competent work of attorney Tatevik Malkhasyan of the “LSA” law firm, the clame filed against Shushanik Arevshatyan, director of “Radio Van”, was dismissed. The plaintiff “Davs Group” LLC claimed in the lawsuit that Shushanik Arevshatyan had allegedly caused damage to the company’s business reputation by publishing on her Facebook page and demanded Shushanik Arevshatyan to pay 5,000,000 AMD as compensation for defamation.